KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816544
nr 1581 6544
Oidentifierad konstnär. Båtar i kanal. Ej signerad. Olja på duk, bildmått. 30x19 cm, yttermått inklusive ram: 48x37 cm
Kondition: slitage, dukskador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:53:22
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)